Ne-am dezvoltat serviciile și portofoliul de clienți, așa că avem noi posturi disponibile:

SPECIALIST MARKETING

Probabil unul din cele mai frumoase joburi din lume.
CONDIȚII:

Ai studii superioare în Marketing / Comunicare / Relaţii Publice / Litere / Drept / Ştiinţe Economice

Ai o bună organizare şi capacitate de a prioritiza activităţile şi timpul, eşti o persoană creativă, cu atitudine pozitivă şi cu dorinţa de avea rezultate.

Lucrezi uşor cu Power Point, Word, Excel şi utilizezi perfect limba română, încât poţi transforma idei şi schiţe în texte de marketing atrăgătoare.

RESPONSABILITĂȚI:
  • Faci research și participi, alături de echipă, la elaborarea strategiilor de comunicare pentru clienții agenției;
  • Implementezi alături de echipă campanii de comunicare pentru clienții agenției;
  • Scrii primul draft al materialelor de comunicare: comunicate și informări de presă, invitații, articole de blog, postări de social media, newslettere etc;
  • Realizezi liste de presă și liste de invitați la evenimente;
  • Și multe alte activități faine
OFERIM:

Contract de muncă pe durată nedeterminată, pentru poate cel mai frumos job din lume, într-o echipă tânără și dinamică, atmosferă de lucru plăcută, fructe proaspete și cafea bună la birou.

Asteptam CV-ul tau cu foto, la office@evobrand.ro

ACCOUNT MANAGER

Postul ăsta ţi se potriveşte, mai ales dacă ai studii superioare în Marketing / Comunicare / Relaţii Publice / Litere / Drept / Ştiinţe Economice

Ce responsabilităţi vei avea:

Să creezi o strategie de conţinut pentru brand, cu obiective bine definite, să dezvolți conținut de brand pentru platformele sociale ale clienţilor companiei (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest).

Să implementezi campanii de promovare şi endorsement cu influenceri

Să faci storytelling, să ai abilitatea de a scrie corect, concret şi de a gândi copy-uri atractive pentru diverse campanii de promovarea şi medii (social media, bannere, website-uri, landing page-uri de evenimente);

Ne dorim să scrii bine și corect, să nu te sperie un deadline strâns și să nu-ți fie teamă să încerci, chiar și atunci când poți greși. Noi promitem campanii, clienți și colegi faini.

Ce oferim noi:

Contract de muncă pe durată nedeterminată, pentru poate cel mai frumos job din lume, în care vei cunoaşte o mulţime de oameni creativi, dar și propriul tău birou cu un view grandios.

SOCIAL MEDIA MANAGER

Social Media îți ocupă aproape tot timpul? Perfect, locul tău este aici.

Dacă ești o persoană creativă și talentată, care abia așteaptă să devină vocea brandurilor în Social Media, dacă îți place să analizezi, să compari, să evaluezi performanțele și să propui strategii de optimizare, avem un anunț de făcut: de azi ai un loc rezervat în echipa noastră și abia așteptăm să îți urăm bun venit.

Trimite-ne CV-ul tău la office@evobrand.ro și pregătește-te să dai check-in în prima ta zi la Evobrand.

SPECIALIST VÂNZĂRI

Pasionat/ă dе marketing și social media?
Orientat/ă spre atingerea obiectivelor ?
Creativ/ă?
Atunci …locul tău este aici!

CE DORIM DE LA TINE:
Minimă experiență în Marketing și Comunicare / PR
Spirit de echipă și know how în zona de digital
Cunoașterea limbii engleze
Cunoașterea pachetului MS Office
Bune abilități de comunicare, persoană organizată, energică și eficientă

CE RESPONSABILITĂȚI VEI AVEA:
Extinderea portofoliului de clienți, dеzvoltаreа și implеmеntаrеа strаtеgiеi dе mаrkеting pentru clienții din portofoliu
Construirea de relații solide B2B cu reprezentanții companiilor targetate
Prezentarea strategiilor de marketing clienților pentru aprobare;
Asigurarea respectării termenelor limită;
Gestionarea eficientă a bugetelor și resurselor;
Întocmirea de rapoarte;
Monitorizarea eficienței campaniilor.

CE BENEFICII OFERIM:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată și bonusuri în funcție de performanțe;
Birou ultracentral;
Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera;
Echipă tânără și dinamică, atmosferă de lucru plăcută;