Ne-am dezvoltat portofoliul de clienți și serviciile, așa că avem noi posturi disponibile:

MARKETING SPECIALIST

Probabil unul din cele mai frumoase joburi din lume.

CONDIȚII:

Ai studii superioare în Marketing / Comunicare / Relaţii Publice / Litere / Drept / Ştiinţe Economice

Ai o bună organizare şi capacitate de a prioritiza activităţile şi timpul, eşti o persoană creativă, cu atitudine pozitivă şi cu dorinţa de avea rezultate.

Lucrezi uşor cu Power Point, Word, Excel şi utilizezi perfect limba română, încât poţi transforma idei şi schiţe în texte de marketing atrăgătoare.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Dezvoltă strategia de marketing in conformitate cu coordonatele strategice generale ale companiei si urmareste respectarea ei
  • Creează strategii de promovare, cu obiective bine definite, dezvoltă conținut de brand pentru platformele sociale ale clienţilor companiei
  • Configureaza si urmareste respectarea strategiei si identitatii de brand asociate clienților companiei;
  • Configureaza si stabileste directia de lucru pe campanii/materiale comunicare, promotii, mercantizare, evenimente specifice
  • Urmăreşte evoluţia campaniilor de promovare implementate, identifică şi propune măsuri de corecţie/optimizare
  • Realizează cercetări de piaţă, prelucrează datele obţinute şi le transmite managementului pentru analiză
  • Propune acţiuni de promovare pentru clienții alocați şi asigură realizarea acestora
  • Raportează rezultatele acţiunilor de promovare
  • Administrează eficient relaţia cu furnizorii
  • Asigură suport informaţional pentru echipa de vânzări
  • Face research și participă, alături de echipă, la elaborarea strategiilor de comunicare pentru clienții agenției

OFERIM:

Contract de muncă pe durată nedeterminată, pentru poate cel mai frumos job din lume, într-o echipă tânără și dinamică, atmosferă de lucru plăcută, fructe proaspete și cafea bună la birou.

Asteptam CV-ul tau cu foto, la office@evobrand.ro

ACCOUNT MANAGER

Postul ăsta ţi se potriveşte, mai ales dacă ai studii superioare în Marketing / Comunicare / Relaţii Publice / Litere / Drept / Ştiinţe Economice

Ce responsabilităţi vei avea:

Să creezi o strategie de conţinut pentru brand, cu obiective bine definite, să dezvolți conținut de brand pentru platformele sociale ale clienţilor companiei (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest).

Să implementezi campanii de promovare şi endorsement cu influenceri

Să faci storytelling, să ai abilitatea de a scrie corect, concret şi de a gândi copy-uri atractive pentru diverse campanii de promovarea şi medii (social media, bannere, website-uri, landing page-uri de evenimente);

Ne dorim să scrii bine și corect, să nu te sperie un deadline strâns și să nu-ți fie teamă să încerci, chiar și atunci când poți greși. Noi promitem campanii, clienți și colegi faini.

Ce oferim noi:

Contract de muncă pe durată nedeterminată, pentru poate cel mai frumos job din lume, în care vei cunoaşte o mulţime de oameni creativi, dar și propriul tău birou cu un view grandios.

GRAPHIC DESIGNER

Suntem in cautarea unui ochi rafinat si a unor maini dibace care sa ne intregeasca vizual.

Poti fi la inceput de drum atata vreme cat esti pasionat(a), exigent(a), stapanesti Corel Draw sau Adobe Photoshop & Adobe Illustrator si iti place sa te joci cu camera foto.

Vei lucra in echipa si vei fi responsabil(a) cu toate materialele vizuale care ies pe usa agentiei – de la prezentari in ppt/ flash, filme & boarduri de prezentare, vizualuri/imagistica pentru social media.

Ne-am dori sa te pasioneze zona foto si video si sa nu te sfiesti sa inhati camera sa-ti generezi singur continutul, atunci cand e nevoie.

Arata-ne ce poti trimitandu-ne un mic portofoliu. Abia asteptam sa te cunoastem.

Trimite-ne CV-ul tău cu foto la office@evobrand.ro

ASISTENT MANAGER

Cerințe:

• Studii superioare
• Cunoasterea limbii engleze
• Cunoasterea pachetului MS Office
• Candidatul ideal este o persoana proactiva, ordonata, calma, diplomata
• Abilitati de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti
• Buna planificare si organizare
• Capacitate de a lucra in echipa

Responsabilități:

  • sa intretina si sa actualizeze bazele de date
  • sa urmareasca feed-back-ul clientilor
  • sa aibă spirit de organizare si capacitate de prioritizare si planificare
  • sa asigure protocolul în cadrul intalnirilor
  • sa elaboreze si redacteze documente cerute de management
  • sa actualizeze site-urile de internet ale companiei
  • sa dezvolte politici de fidelizare a clientilor existenti
  • sa contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse / servicii lansate
  • sa urmareasca rezultatele campaniilor de promovare
  • sa ȋntocmeasca rapoarte pe care le prezinta periodic Managerului
  • îndeplineste alte sarcini alocate punctual

Oferim:

* Contract individual de munca;
* Salariu atractiv
* Suport pentru dezvoltarea profesionala;
* Mediu de lucru plăcut, echipa tanara si dinamica, locatie centrala.