CARIERE

POST DISPONBIL: SPECIALIST VANZARI

Candidata/ul ideal/a:

– experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj;
– cunostinte in domeniul Publicitate / Marketing / Comunicare / PR (constituie avantaj);
– abilitati dezvoltate de negociere si convingere;
– diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
– foarte bune abilitati de comunicare;
– cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

Descrierea jobului:
– prezentarea si promovarea serviciilor companiei;
– prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
– negocierea si incheierea de contracte;
– preponderent activitate de teren.

Beneficii:

– contract de munca;
– bonusuri in functie de performanta;
– posibilitate de evolutie profesionala.

Dincolo de toate, cel mai important e să-ți dorești să lucrezi in publicitate și să te dezvolți alături de oameni cu o experiență relevantă în domeniu.

Ne caracterizează lucrul în echipă și dorința de a scoate ce-i mai bun din timpul pe care îl petrecem împreună.

Asteptam CV-ul tau la office@evobrand.ro, pana la 29 Ianuarie 2018.

164123455.jpg

POST DISPONIBIL: ACCOUNT MANAGER

Experienta

Student / Entry level (1-3 ani) / Middle (3-5 ani)

Locatie

Craiova

Detalii anunt

Responsabilitati:
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliul propriu, in scopul fidelizarii acestora;
Propunerea conceptelor pentru campanii, evenimente si/sau experiente de brand, campanii de marketing direct, merchandising si diverse proiecte de social media
Elaborarea de prezentari
Implementarea propunerilor, cu suportul altor membri din echipa
Identificarea de noi clienti si oportunitati care corespund standardelor impuse de companie;
Participarea la evenimente

Candidatul ideal
Esti absolvent(a) studii superioare: Facultatea de Marketing / Relatii Publice / Litere / Jurnalism / Comunicare / Drept / SNSPA (reprezinta un avantaj)
Esti pasionat(a) de Social Media, Comunicare si Branding.
Esti atent(a) la detalii.
Iti place Photoshopul sau orice tool de editare.
Esti o persoana foarte pozitiva, cu zambetul pe buze si care isi doreste foarte mult sa invete si sa se dezvolte.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv (salariu fix + bonusuri in functie de performanta + prime de sarbatori);
Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa unita, orientata catre performanta
Perfectionare continua si posibilitati de promovare

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, așteptăm CV-ul tău cu foto, la office@evobrand.ro, pana la data de 29 Ianuarie 2018.

hostess promoter

POST DISPONIBIL: HOSTESS & PROMOTER

Ești în căutarea unui job part-time?

Ai peste 16 ani, deții abilități foarte bune de comunicare, ai minim 1,70 înălțime, un aspect plăcut și o ținută îngrijită?

Atunci poți face parte din echipa noastră de hostess și promoteri, pentru evenimente corporate și private, acțiuni de sampling, lansări de produse și servicii, conferințe și seminarii.

Tot ce trebuie să faci este să ne trimiți un CV, însoțit de doua fotografii, la office@evobrand.ro, până la data de 29 Ianuarie 2018.