CARIERE

POST DISPONBIL: SPECIALIST VANZARI

Candidata/ul ideal/a:

– experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj;
– cunostinte in domeniul Publicitate / Marketing / Comunicare / PR (constituie avantaj);
– abilitati dezvoltate de negociere si convingere;
– diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
– foarte bune abilitati de comunicare;
– cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

Descrierea jobului:
– prezentarea si promovarea serviciilor companiei;
– prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
– negocierea si incheierea de contracte;
– preponderent activitate de teren.

Beneficii:

– contract de munca;
– bonusuri in functie de performanta;
– posibilitate de evolutie profesionala.

Dincolo de toate, cel mai important e să-ți dorești să lucrezi in publicitate și să te dezvolți alături de oameni cu o experiență relevantă în domeniu.

Ne caracterizează lucrul în echipă și dorința de a scoate ce-i mai bun din timpul pe care îl petrecem împreună.

Asteptam CV-ul tau la office@evobrand.ro, pana la data de 15 Octombrie 2017.

POST DISPONIBIL: PR & EVENTS MANAGER

Dorim să te cunoaștem, dacă:

Ești absolvent/ă al/a Facultății de Marketing / Relații Publice / Litere / Jurnalism / Comunicare / Drept / SNSPA (reprezintă un avantaj)

Ești o persoană atentă la detalii, cu creativitate și idei inovative în domeniul relațiilor publice, comunicării și evenimentelor

Ai aptitudini de scriere texte si copy writing și deții cunoștinte în Excel, Word, Power Point

Ai abilități excelente de a elabora și mai ales de a susține prezentări la client
Ai o atitudine pozitivă și gândire creative, ești pasionat/ă de publicitate ca și noi.

Responsabilitățile tale vor fi:

Propunerea conceptelor pentru campanii, evenimente și/sau experiențe de brand, campanii de marketing direct, merchandising și diverse proiecte de social media

Identificarea de noi clienți și oportunități care corespund standardelor impuse de companie;

Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții din portofoliul propriu, în scopul fidelizării acestora;

Realizarea si negocierea bugetelor campaniilor de comunicare si publicitate;
Participarea la evenimente

Beneficii:
Pachet salarial competitiv (salariu fix + bonusuri în funcție de performanță);
Condiții optime de lucru într-un mediu dinamic;
Perfecționare continuă și posibilități de promovare

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, așteptăm CV-ul tău cu foto, la office@evobrand.ro, pana la data de 15 Octombrie 2017.

hostess promoter

POST DISPONIBIL: HOSTESS & PROMOTER

Ești în căutarea unui job part-time?

Ai peste 16 ani, deții abilități foarte bune de comunicare, ai minim 1,70 înălțime, un aspect plăcut și o ținută îngrijită?

Atunci poți face parte din echipa noastră de hostess și promoteri, pentru evenimente corporate și private, acțiuni de sampling, lansări de produse și servicii, conferințe și seminarii.

Tot ce trebuie să faci este să ne trimiți un CV, însoțit de doua fotografii, la office@evobrand.ro, până la data de 20 Octombrie 2017.