CARIERE

POST DISPONIBIL: PR & EVENTS MANAGER

Căutăm PR & Events Manager, care să se dezvolte alături de noi și de clienții noștri.

Dorim să te cunoaștem, dacă:

Ești absolvent/ă al/a Facultății de Marketing / Relații Publice / Litere / Jurnalism / Comunicare / Drept / SNSPA (reprezintă un avantaj)

Ești o persoană atentă la detalii, cu creativitate și idei inovative în domeniul relațiilor publice, comunicării și evenimentelor

Ai aptitudini de scriere texte si copy writing și deții cunoștinte în Excel, Word, Power Point

Ai abilități excelente de a elabora și mai ales de a susține prezentări la client
Ai o atitudine pozitivă și gândire creativă

Ești pasionat/ă de publicitate ca și noi

Responsabilitățile tale vor fi:

Propunerea conceptelor pentru campanii, evenimente și/sau experiențe de brand, campanii de marketing direct, merchandising și diverse proiecte de social media
Identificarea de noi clienți și oportunități care corespund standardelor impuse de companie;

Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții din portofoliul propriu, în scopul fidelizării acestora;
Implementarea propunerilor, cu suportul altor membri din echipa, coordonarea proiectelor alocate
Realizarea si negocierea bugetelor campaniilor de comunicare si publicitate;
Participarea la evenimente

Beneficii:
Pachet salarial competitiv (salariu fix + bonusuri în funcție de performanță + prime de sărbători);
Condiții optime de lucru într-un mediu dinamic;
Perfecționare continuă și posibilități de promovare

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, așteptăm CV-ul tău cu foto, la office@evobrand.ro, pana pe 05 aprilie 2017. Mult succes!

hostess promoter

POST DISPONIBIL: HOSTESS & PROMOTER

Ești în căutarea unui job part-time?

Ai peste 18 ani, deții abilități foarte bune de comunicare, ai minim 1,70 înălțime, un aspect plăcut și o ținută îngrijită?

Atunci poți face parte din echipa noastră de hostess și promoteri, pentru evenimente corporate și private, acțiuni de sampling, lansări de produse și servicii, conferințe și seminarii.

Tot ce trebuie să faci este să ne trimiți un CV, însoțit de trei fotografii, la office@evobrand.ro, până pe 05 aprilie 2017. Mult succes!